Konferencje
Relacje

Startuje Bohdan Tomaszewski Cup 2017

Przed nami Bohdan Tomaszewski Cup 2017, czyli jubileuszowy 50. międzynarodowy turniej tenisowy do lat 16 im. Redaktora Bohdana Tomaszewskiego z cyklu Tennis Europe kategoria I. W niedzielę rozpoczęły się eliminacje. W poniedziałek 28 sierpnia o 17:30 zapraszamy na konferencję prasową w Cafe Legia i o 18:00 na ceremonię otwarcia na korcie centralnym Legii Warszawa (Myśliwiecka 4a).

Startuje Weekend Sportów Amerykańskich w Warszawie

W sobotę i niedzielę 26-27 sierpnia br. na warszawskiej plaży miejskiej przy moście Poniatowskiego odbędzie się wydarzenie współorganizowane przez Ambasadę USA, Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa, Polską Ligę Futbolu Amerykańskiego oraz Polski Związek Baseballu i Softballu. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Dziś rozpoczną się Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn

W czwartek, 24 sierpnia, na PGE Narodowym rozpoczną się Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017. W meczu rozpoczynającym rozgrywki na PGE Narodowym zmierzą się reprezentacje Polski i Serbii. Spotkanie poprzedzi ceremonia otwarcia mistrzostw.

Pekao Szczecin Open 2014 - Wypowiedź Piotra Krzystka

Piotr Krzystek, opowiadał o współpracy z bankiem Pekao i o znaczeniu turnieju Pekao Szczecin Open dla miasta. 

Pekao Szczecin Open 2014 - Wypowiedź Luigiego Lovaglio

Luigi Lovaglio, prezes zarządu Banku Pekao SA, mówił o powodach, dla których spółka wspiera turniej tenisowy Pekao Szczecin Open.

Pekao Szczecin Open 2014 - Wypowiedź Izabelli Sierakowskiej-Tomaszewskiej

Na konferencji mówiono także o uroczystości nadania kortowi centalnemu SKT imienia Bohdana Tomaszewskiego. Pod nieobecność wybitnego dziennikarza, wypowiedziała się na ten temat jego żona, Izabella Sierakowska-Tomaszewska.   ...

1. Liga koszykówki kobiet AZS UW Warszawa vs AZS Uniwersytet Gdański

W meczu 8. kolejki naprzeciwko siebie staną drużyny uniwersyteckie z Warszawy i Gdańska. AZS UW spróbuje odrobić straty po wyjazdowej porażce w Olsztynie. AZS UG liczy ...

Puchar Polski w piłce ręcznej mężczyzn AZS UW Warszawa vs Orlen Wisła II Płock

AZS UW Warszawa rozpoczyna batalię w Pucharze Polski szczypiornistów. Pierwszy na drodze Akademików staje zespół rezerw Orlenu Płock.

1. Liga piłki ręcznej mężczyzn AZS UW Warszawa vs Polski Cukier POMEZANIA Malbork

Centrum Sportu UW w Warszawie gościć będzie doświadczony zespół z Malborka.

MUKS Zielonka vs Szarotka Nowy Targ. Zapowiedź meczu

Zapraszamy na mecz rewanżowy o wejście do finału Ekstraligi Unihokeja Mężczyzn. To najwyższa klasa rozgrywkowa, w jakiej bierze udział jakakolwiek drużyna z powiatu wołomińskiego. W pierwszym ...

PKN Orlen gotowy do zmagań w przyszłorocznym rajdzie Dakar

Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN, Leszek Kurnicki, opowiada o przygotowaniach do rajdu Dakar 2015 i osiągnięciach zawodników ekipy Orlen Team. W kolejnych klipach wypowiadają się ...

Artur Siódmiak: Popularyzujemy piłkę ręczną i sport powszechny

Artur Siódmiak dzieli się swoimi wrażeniami z Artur Siódmiak Camp, który odbył się 22.11.2014 w Warszawie. Celem spotkania jest promocja aktywnego stylu życia.

Transmituj swoje wydarzenie na żywo!

Nasza ekipa i sprzęt

Transmituj swoje wydarzenie na żywo!

Nasz serwer, twoja ekipa i sprzęt

Transmituj swoje wydarzenie na żywo!

Nasz serwer, twoja ekipa i sprzęt

Transmituj swoje wydarzenie na żywo!

Nasz serwer, twoja ekipa i sprzęt
Oferta
Stream do 100 osób
Stream do 250 osób
Stream audio
Galeria

Partnerzy