Konferencje
Relacje

Dziś początek sprzedaży otwartej na Siatkarskie Ligi Narodów

W poniedziałek 26 marca początek sprzedaży otwartej na Siatkarskie Ligi Narodów 2018 Kobiet i Mężczyzn. W Polsce zaprezentują się m.in. takie drużyny, jak Niemcy, Argentyna, Rosja, Francja.

24 marca wystartował 13. sezon rozgrywek PLFA

24 marca wystartowała 13. edycja najwyższej klasy rozgrywkowej Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. W nadchodzącym sezonie najwyższa klasa rozgrywkowa Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego (PLFA) będzie składać się z ośmiu zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy - północną oraz południową.

Korea 1. w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski 2018 w tenisie stołowym

Tegoroczne Międzynarodowe Mistrzostwa Polski zdominowali zawodnicy z Korei Południowej. Triumfowali oni we wszystkich czterech kategoriach seniorskich - singlach i deblach kobiet oraz mężczyzn, a także w singlu pań w kategorii U21.

Pekao Szczecin Open 2014 - Wypowiedź Piotra Krzystka

Piotr Krzystek, opowiadał o współpracy z bankiem Pekao i o znaczeniu turnieju Pekao Szczecin Open dla miasta. 

Pekao Szczecin Open 2014 - Wypowiedź Luigiego Lovaglio

Luigi Lovaglio, prezes zarządu Banku Pekao SA, mówił o powodach, dla których spółka wspiera turniej tenisowy Pekao Szczecin Open.

Pekao Szczecin Open 2014 - Wypowiedź Izabelli Sierakowskiej-Tomaszewskiej

Na konferencji mówiono także o uroczystości nadania kortowi centalnemu SKT imienia Bohdana Tomaszewskiego. Pod nieobecność wybitnego dziennikarza, wypowiedziała się na ten temat jego żona, Izabella Sierakowska-Tomaszewska.   ...

3 liga piłki nożnej KS Ursus Warszawa vs KS Huragan Morąg

Mecz sąsiadów z tabeli gr. I. Obie drużyny niezagrożone zmierzają do końca sezonu. To okazja, by zaprezentować pełnię piłkarskich możliwości i zdobyć sympatię kibiców.

1 liga piłki ręcznej mężczyzn AZS UW Warszawa vs Gwardia Koszalin

Ostatni mecz przed własną publicznością i przedostatni mecz sezonu. Zespół AZS wciąż walczy o podium 1 ligi. W pierwszym meczu Warszawiacy pokonali rywali na ich własnym ...

3 liga piłki nożnej KS Ursus Warszawa vs Legia II Warszawa

Mecz o prestiż i prymat w stolicy. Spotkanie dwóch sąsiadów w tabeli i dwóch zaprzyjaźnionych ze sobą klubów. Czy na boisku również będzie mecz przyjaźni?

MUKS Zielonka vs Szarotka Nowy Targ. Zapowiedź meczu

Zapraszamy na mecz rewanżowy o wejście do finału Ekstraligi Unihokeja Mężczyzn. To najwyższa klasa rozgrywkowa, w jakiej bierze udział jakakolwiek drużyna z powiatu wołomińskiego. W pierwszym ...

PKN Orlen gotowy do zmagań w przyszłorocznym rajdzie Dakar

Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN, Leszek Kurnicki, opowiada o przygotowaniach do rajdu Dakar 2015 i osiągnięciach zawodników ekipy Orlen Team. W kolejnych klipach wypowiadają się ...

Artur Siódmiak: Popularyzujemy piłkę ręczną i sport powszechny

Artur Siódmiak dzieli się swoimi wrażeniami z Artur Siódmiak Camp, który odbył się 22.11.2014 w Warszawie. Celem spotkania jest promocja aktywnego stylu życia.

Transmituj swoje wydarzenie na żywo!

Nasza ekipa i sprzęt

Youtube, Facebook, Twitter

Równoległa transmisja w jakości HD na Youtube i na Facebooku. Relację sportową można oglądać na laptopie, tablecie lub smartfonie, z dala od miejsca zawodów.

 

250+ sieci kablowych

Kanał sportowa.tv obecny jest w sieciach kablowych w całej Polsce. Na antenie znajdują się transmisje na żywo, powtórki najciekawszych meczów, wywiady, skróty oraz ligowe podsumowania.

 

Współpraca

Zachęcamy organizatorów i firmy do promocji w trakcie transmisji sportowych oraz na antenie TV. Posiadamy szeroki wachlarz form reklamowych na każdą kieszeń.

 

Oferta
Youtube, Facebook, Twitter
250+ sieci kablowych
Współpraca
Galeria

Partnerzy