Oferta

Kim jesteśmy

Sportowa.tv to internetowa telewizja sportowa. Naszym celem jest popularyzacja mało znanych i niszowych dyscyplin sportowych, klubów sportowych oraz wydarzeń sportowych, które rzadko goszczą na otwartych antenach telewizyjnych. Pośrednio chcemy również zachęcić do aktywności sportowej oraz identyfikacji z lokalnymi klubami sportowymi.

Technologia

Podczas relacji z wydarzeń sportowych korzystamy z technologii Amazon AWS oraz YouTube. Pozwala to na transmisję wideo w chmurze, do nieograniczonej liczby odbiorców w Polsce i na świecie.

Używamy od 1 do 8 kamer wideo. Nasze transmisje można oglądać w jakości SD i HD, w zależności od przepustowości łącza internetowego w miejscu, gdzie odbywa się wydarzenie sportowe.

Oferujemy:

transmisję zawodów na dowolnej stronie internetowej

Relacja z zawodów odbywa się na naszej stronie, na YouTube oraz na stronie organizatora. Dzięki technologii HTML5 zawody można także oglądać na urządzeniach mobilnych.

telewizyjną jakość

Oferujemy jakość HD lub SD zależnie od łącza internetowego w miejscu wydarzenia sportowego. Tam, gdzie nie ma stałego łącza internetowego korzystamy z technologii LTE.

profesjonalną oprawę graficzną transmisji

Transmisję z zawodów uzupełniają liczne grafiki: składy drużyn, plansze wyników, zegar boiskowy itp.

obsługę komentatorską

Fachowy komentarz to połowa przyjemności z oglądanej transmisji. Zapewniamy własnego komentatora lub komentarz organizatorów.

studio meczowe

Istnieje możliwość przeprowadzenia wywiadów na żywo z trenerami i zawodnikami.

emisję reklam podczas transmisji

Emitujemy różne formy reklam graficznych i wideo: przed, w przerwach oraz po transmisji.

materiały wideo po transmisji

Zapewniamy zapis wideo zawodów po ich zakończeniu.

Wsparcie promocyjne:

W celu promocji wydarzeń korzystamy z potencjału reklamowego mediów tradycyjnych i społecznościowych. Nie tylko przeprowadzamy transmisję z zawodów sportowych, ale informujemy o niej redakcje gazet oraz sportowych serwisów internetowych.

Stale rozbudowujemy też własny potencjał reklamowy. Posiadamy profile na YouTube, Facebooku oraz na Twitterze. Za ich pośrednictwem docieramy do fanów sportu i zachęcamy do obejrzenia transmisji.

Do komunikacji z sympatykami sportu używamy również newslettera. Raz w tygodniu wysyłamy informację o ostatnich transmisjach, nadchodzących wydarzeniach oraz innych materiałach wideo dostępnych na stronie.

Partnerzy