+

Światowy tenis na 30. piętrze Pałacu Kultury i Nauki

Witold Sokołowski/Tenis stołowy/Daniel Górak, Natalia Partyka,
2017-04-05

Pięciokrotny mistrz Polski Daniel Górak i czterokrotna mistrzyni paraolimpijska Natalia Partyka zagrają z młodzieżą 6 kwietnia podczas Światowego Dnia Tenisa Stołowego. Ta nietypowa impreza odbędzie się na 30. piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

- Już po raz trzeci na całym świecie obchodzony będzie Światowy Dzień Tenisa Stołowego. PZTS bardzo chętnie inicjuje i włącza się we wszelkie akcje promujące naszą dyscyplinę. Każdy może chwycić rakietkę i zagrać w tenisa stołowego. Serdecznie zapraszamy do Warszawy na pokazowe gry z Natalią Partyką, Danielem Górakiem i najstarszym polskim zawodnikiem, 102-letnim Janem Targosińskim - powiedział Dariusz Szumacher, prezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

Polska część Światowego Dnia Tenisa Stołowego będzie miała miejsce w czwartek 6 kwietnia, w godz. 12:30-14:00, na 30. piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. To tam rozstawione zostaną stoły pingpongowe, na których zawodowcy zagrają z dziećmi i młodzieżą oraz pozostałymi chętnymi do wspólnej zabawy.

- Tenis stołowy jest sportem dla każdego, dlatego gorąco zachęcamy do przybycia do PKiN. Na pewno nie zabraknie wspaniałej zabawy i emocji. Nasi reprezentanci kraju gwarantują najwyższy poziom wydarzenia - dodał szef związku, który jest jednocześnie prezesem spółki Lotto Superliga prowadzącej rozgrywki ligowe elity tenisistów stołowych w naszym kraju.

Źródło: PZTS/op.

komentarzy

Partnerzy